Kariera

Zostań partnerem firmy Solutions for Company

Firma Solutions for Company zajmuje się profesjonalnym doradztwem i obsługą firm w zakresie pozyskania najlepszego finansowania dla biznesu.

Systematyczny rozwój firmy oraz osiągane przez nas wyniki są efektem ciężkiej pracy.

Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi.

Dbamy o najlepsze warunki kooperacji i nieszablonowe rozwiązania dla naszych Kontrahentów. Od dziś także Ty możesz z tego korzystać!

Nasz partner otrzymuje od nas dostęp  do szerokiej  gamy produktów oraz wiedzę niezbędną do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy wsparcie nie tylko merytoryczne, ale również mentalne, bardzo pomocne na ścieżce rozwoju osobistego.

Rozważając nawiązanie współpracy z firmą Solutions for Company, chcielibyśmy, aby potencjalny kontrahent na wstępie zapoznał się z naszą filozofią, ponieważ ona jest drogowskazem na ścieżce, którą podążamy.

Jeśli wyznajesz podobną filozofię a zasady związane z zaufaniem i relacją są dla Ciebie kwestiami nadrzędnymi w biznesie, to Solutions for Company jest dla Ciebie idealnym partnerem.

Naszą ofertę współpracy kierujemy do:

- brokerów finansowych, którzy potrzebują nowych rozwiązań dla swoich klientów firmowych,

- pracowników sprzedaży sektora bankowego, którzy mają dość korporacyjnych schematów,

- studentów oraz absolwentów, którzy chcą rozwijać się w branży finansów biorąc pełną odpowiedzialność za swoje życie, będąc jednocześnie w pełni niezależnymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami i poznania szczegółów współpracy. 

Oferta współpracy oraz kredyty dla firm

Solutions for Company to profesjonalna firma, która oferuje swoim klientom między innymi doradztwo kredytowe dla firm oraz wyszukiwanie odpowiednich rozwiązań na potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie całej kadry pracowniczej przekłada się w ogromnej mierze na osiągane sukcesu oraz pozwala na zdobycie zaufania klientów. Ponadto, aby zapewnić jeszcze większy komfort i pewność naszym klientom podejmujemy współpracę z bankami i instytucjami finansowymi. W rezultacie kredyty dla firm Warszawa nie są dla nas żadną trudnością. W trosce o dobro naszych klientów staramy się do każdego z nich podchodzić indywidualnie i dobierać oferty sprecyzowane pod och potrzeby. Z wiedzą i doświadczeniem kredyty dla małych firm nie muszą być problematyczne. Przekonali się już o tym nasi klienci z dzielnic Warszawy takich jak: Wesoła, Ursus i Praga Północ.