Oferta

Oferta firmy Solutions for Company została stworzona w oparciu o potrzeby naszych klientów.

Kredyty

Kredyty

Korzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania pozwala firmie na poprawę bieżącej płynności bądź też na dokonanie inwestycji. W obu przypadkach przedsiębiorstwo może znacznie szybciej się rozwijać dzięki zaangażowaniu kapitałów obcych.

Leasing

Leasing

Leasing to bezpieczny i szybki sposób finansowania inwestycji, atrakcyjny w czasie spowolnienia gospodarczego. Wybierają go klienci, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z kredytu bankowego bądź angażować własnego kapitału. W ramach leasingu strona finansująca przekazuje klientowi prawo do korzystania z rzeczy na uzgodniony w umowie czas, w zamian za ustalone miesięczne raty leasingowe. Uproszczone procedury umożliwiają zawarcie umów leasingu w krótkim czasie i bez zbędnych formalności.

Faktoring

Faktoring

Faktoring jest usługą, która polega na wykupie przez bank przed terminem płatności wierzytelności od dostawców powstałych w obrocie krajowym bądź zagranicznym. Faktoring jest nowoczesną formą finansowania działalności przedsiębiorstwa, pozwalającą poprawić jego płynność finansową. W zależności od rodzaju i potrzeb firmy, faktoring może być uzupełnieniem bądź alternatywą dla kredytu bankowego. Ze względu na trudności w uzyskaniu kredytu, faktoring okazuje się często jedynym dostępnym źródłem pozyskania kapitału obrotowego.

Leasing, faktoring oraz kredyty dla firm

Na rynku jest wiele instytucji oferujących kredyty dla firm. Z pewnością jest to korzystna sytuacja, ale jednocześnie czasem może być ciężko z wyborem najlepszej oferty. Doradztwem i wyszukiwaniem najkorzystniejszych propozycji kredytów zajmuje się firma Solutions for Company. Dzięki niej zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa mogą liczyć na dogodne warunki kredytów. Firma wyszukuje między innymi kredyty hipoteczne dla firm, biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania przedsiębiorców, jak i ich warunki. Usługi takie powodują, że nie trzeba samodzielnie przeglądać wielu stron banków czy odwiedzać je osobiście, na przykład by znaleźć najatrakcyjniejsze kredyty hipoteczne dla małych firm, wystarczy skontaktować się z Solutions for Company i przesdstawicielami prowadzącymi działania na terenie Białołęki, Mokotowa i Rembertowa.