O firmie

Zajmujemy się doradztwem dla firm i jesteśmy ekspertami w tym co robimy.

Firma Solutions for Company zajmuje się profesjonalnym doradztwem dla firm oraz wyszukiwaniem właściwych rozwiązań, które mają swoje odzwierciedlenie w potrzebach klientów.

Wieloletnie doświadczenie naszej kadry w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także koncentracja uwagi na jednej linii biznesowej sprawia, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie doradztwa dla firm.

Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi na naszych zasadach, tak, abyśmy wiedzieli, że cały czas trzymamy się swojej filozofii.

Jako firma branży brokerskiej, budując ofertę i nawiązując współpracę z instytucjami finansowymi kierowaliśmy się zasadą elastyczności, która pozwala nam dostosować produkty zarówno dla klientów, którzy mają bardzo dobre wyniki finansowe i przywiązują dużą uwagę do warunków cenowych, jak i dla tych, którzy przeżywają chwilowe problemy i najważniejszy dla nich jest czas działania brokera i znalezienie odpowiedniego rozwiązania.

Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Uważamy, że jakość w dzisiejszych czasach to obowiązek.

Myślimy i działamy nieszablonowo.

Zaczynamy tu i teraz a działamy długookresowo.

Mamy zasady, które prowadzą nas do wyznaczonych celów, zasady, których formuła oparta jest na zaufaniu i satysfakcji obydwu stron – naszej firmy i klienta.

Tworzymy zespół doświadczonych doradców, których połączyła filozofia firmy.
Solutions for Company
Doradztwo kredytowe dla firm na Bielanach

Domeną naszej firmy Solutions for Company jest profesjonalne doradztwo dla przedsiębiorstw i korporacji. Otaczamy opieką przedsiębiorców i podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze dla ich firm. W naszej ofercie znajdują się między innymi kredyty dla nowych firm. Pomagamy przejść przez wszystkie formalności na każdym etapie pozyskiwania środków. Cenimy czas i wygodę naszych klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży brokerskiej. Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, a produkty takie jak kredyty dla małych firm załatwiamy od ręki. Dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Warto nam zaufać i przekonać się, że kredyty dla firm bez zaświadczeń pomagamy pozyskać bez większych przeszkód. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami działającymi na terenie Żoliborza, Woli i Ochoty.