Filozofia firmy

Dwadzieścia lat trwa budowanie reputacji, a pięć minut jej zrujnowanie. Gdy o tym pomyślisz będziesz postępował inaczej.

Warren Buffett

Wszyscy dobrze wiemy co rządzi światem finansów, a z czasem poprzez doświadczenie w kontaktach z korporacjami bankowymi uświadamiamy sobie, że jesteśmy klientem banku, który traktowany jest tylko jako zestawienie tabelek i wyników finansowych, przez pryzmat, których jesteśmy oceniani jako dochodowi czy też przynoszący straty.

Jako pracownicy banku nigdy nie akceptowaliśmy takiego podejścia do klienta, dlatego chcąc zmian, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Tak narodziła się idea stworzenia firmy, która rzuci wyzwanie korporacyjnym schematom, ale również brokerom działającym w branży finansowej, których postępowanie niejednokrotnie narusza normy etyki pracy doradcy finansowego.

Firmy, która zagwarantuje dostęp do najlepszych rozwiązań dla firm i która patrzy na każdy biznes otwarcie i ze zrozumieniem, nie za pomocą skomplikowanych procedur i wyliczonych wskaźników.

Wierzymy, że podstawą długotrwałej relacji jest zaufanie, jako najważniejszy fundament w biznesie, a na takim fundamencie budujemy naszą firmę.

Tworzymy nową jakość w świecie finansów, w którym podejmowanie decyzji będzie szybsze i konkretne, ponieważ podstawą każdej decyzji biznesowej będzie zaufanie, które pozwoli ominąć szereg procesów decyzyjnych i skupić się na najważniejszym procesie biznesowym, jakim jest finalizacja transakcji.

Zaufanie jest fundamentem, na jakim budujemy naszą firmę.
Solutions for Company

Mamy świadomość, że zaufanie i relacja są kwestiami nadrzędnymi, które determinują całokształt funkcjonowania firmy i jej wizerunek.

Nie ma miejsca na zaufanie w modelu biznesowym, w którym doradcy finansowi nie kierują się dobrem klienta a jedynie tabelami sprzedażowymi i profitami.

Nasze zasady i niezależność firmy Solutions for Company dają nam pełną kontrolę i pewność, że klient będzie zawsze na „pierwszym miejscu”.

Relacja zbudowana na zaufaniu pozwala nam bardzo dobrze poznać naszych klientów oraz naszym klientom poznać nas.

Dzięki tak zbudowanej relacji mamy dostęp do najważniejszych potrzeb naszych klientów, a tym samym rozwiązania finansowe proponowane przez naszą firmę zawsze pokrywają się z oczekiwaniami klientów.

Szybkie kredyty dla firm bez zaświadczeń

Filozofią firmy Solutions for Company, która oferuje kredyty dla firm, jest relacja z klientem, która opiera się na zaufaniu. Ideą przyświecającą firmie jest rzucenie wyzwania korporacyjnym schematom i działanie w zgodzie z etyką. Wysoki poziom usług uważa za swój priorytet. Przedsiębiorstwo oferuje także doradztwo kredytowe dla firm, którym zależy na elastycznym i indywidualnym podejściu do ich potrzeb. Kolejną, godną uwagi ofertą Solutions for Company są kredyty dla firm bez zaświadczeń. W swojej ofercie firma ma rozwiązania zarówno dla przedsiębiorców, którzy doskonale sobie radzą, jak i dla tych, którzy borykają się z problemami finansowymi. Zachęcamy do sprawdzenia już teraz pełnej oferty oraz kontakt z przedstawicielami znajdujacymi się na terenie Warszawy i dzielnic: Praga Południe, Włochy, Bielany